Młodzicy Pogoni Syców i dwie wygrane [ZDJĘCIA]

Adam Besz
Obie drużyny młodzików Pogoni Syców mają za sobą zwycięski weekend. Podopieczni Grzegorza Rośka w pokonanym polu pozostawili FC Academy IV Wrocław oraz AP Szczot Twardogóra.

Pierwsza drużyna młodzików na własnym boisku odniosła zwycięstwo 4:1 pokonując FC AcademyWrocław. Do przerwy młodzi sycowianie prowadzili 1:0 po bramce Filipa Woszczyny. Po zmianie stron piłkarze Pogoni znaleźli jeszcze trzykrotnie sposób na pokonanie bramkarza gości, a uczynili to dwukrotnie Artur Hoja, a jednego gola dorzucił Patryk Strug.

Pogoń: Rogaliński, Siudy, Woszczyna, Trzciński, Bilski, Hoja, Strug, Zielonka, Klóska, Maszyna, Rosiek, Bochyński.

Rezerwy wygrywają
Rezerwy młodzików Pogoni Syców po zaciętym i wyrównanym okazali się minimalnie lepsi od rówieśników z Twardogóry. Sycowianie zwyciężyli 3:2, a do przerwy na tablicy widniał wynik 1:1. Bramki dla drużyny pod wodzą Grzegorza Rośka strzelali Dawid Bochyński, Miłosz Kaczmarek oraz Mateusz Matynia.

Pogoń: Kicol, Całujek, Bochyński, Brusiłowicz, Nowak, Matynia, Rosiek, Koczorowski, Kaczmarek, Rogaliński.