Piąty Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyborza i Twardogóry

Beata Samulska
Piąty Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyborza i Twardogóry trwał dwa dni - 18 i 19 marca. Wśród zwycięzców byli tancerze z naszego regionu: Natalia Tabaczuk i Wojciech Bugaryn z ST AKCENT Międzybórz zajęli pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa G. Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa H, zajęli też Oliwia Goraj i Karol Gońda z ST AKCENT. Julia Podgórska i Bartosz Bugaryn z ST AKCENT zajęli piąte miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa E+F. Startowali tancerze z 25 klubów z Wrocławia, Sosnowca, Leszna, Międzyborza, Bolesławca, Jeleniej Góry, Kluczborka, Dobrzenia Wielkiego, Opola, Prochowic, Praszki, Łodzi, Kłodzka, Kępna, Nowej Rudy, Żor, Poznania, Częstochowy, Kędzierzyna-Koźla. Imprezę poprowadził Andrzej Bieniek, a o oprawę muzyczną zadbał Adrian Mleczek. Inicjatorem turnieju jest od początku Studio Tańca AKCENT z Międzyborza i prowadzący szkołę Paweł Wielgosz.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie