Piłkarska niedziela udana. Derby dla Szczodrowa. Piłkarze mają drugie miejsce w lidze (ZDJĘCIA)

RED
W niedzielne przedpołudnie na stadionie miejskim w Sycowie drużyna z Szczodrowa rozegrała derbowy pojedynek z pogonią Syców II.

Już w pierwszych minutach Gospodarze zaatakowali mocnym uderzeniem zza pola karnego uderzając w poprzeczkę bramki Gromu. Jednak to właśnie grom zaczął strzelanie bramek w tym meczu. Po stanie 0:2 do przerwy dla gromu Gospodarze próbowali odwrócić losy meczu, jednak to znów Grom zdobył bramkę. Zrobiło się ciekawie w końcówce meczu, gdy najpierw Patryk Jarczak bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał bramkarza Szczodrowa, a chwilę później to samo zrobił Filip Luźniak strzelając kontaktową bramkę 2:3. Gospodsrze szukali bramki na 3:3, jednak to Grom w ostatniej akcji meczu stworzył sytuację bramkową, którą wykorzystali. Mecz zakończył się wynikiem 4:2