Plebiscyt - regulamin

RED.
Regulamin plebiscytu na Osobowość Roku Gazety Sycowskiej

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia PLEBISCYTU
NA OSOBOWOŚĆ ROKU Gazety Sycowskiej 2011 r.(zwanego dalej Plebiscytem).

§2
Organizatorem Plebiscytu jest Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Wrocławska 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41
Oddział Prasa Wrocławska
50-073 Wrocław, ul. św. Antoniego 2/4,

§3
Czas trwania Plebiscytu: od 4 stycznia 2012 do 26 lutego 2012

§4
Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem plebiscytu jest wyłonienie laureata spośród mieszkańców regionu, nominowanego przez Czytelników lub redakcję, który w roku 2011 najmocniej angażował się w życie regionu lub promował go na forum powiatu, województwa kraju lub działali na rzecz społeczności lokalnej.

§6

Wśród nominowanych mogą znaleźć się ludzie kultury, działacze społeczni, politycy, ludzie biznesu, postacie medialne, nauczyciele, lekarze i inni.

§7

Głosowanie na OSOBOWOŚĆ ROKU 2011 będzie odbywać się w dwojaki sposób: przez zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” poprzez SMS Premium, oraz poprzez wypełnianie i doręczanie do Organizatora kuponów.

§8

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są drogą mejlową na adres: sycowska@gazeta.wroc.pl do dnia 2 stycznia (lista do glosowania będzie uzupełniana na bieżąco nazwiskami kandydatów, zgłoszonymi po 2 stycznia). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko kandydata, powód nominacji, zdjęcie kandydata (opcjonalnie), dane osoby zgłaszającej.
Zgłaszać kandydatów można telefonicznie pod nr tel. 62 785 26 16, podając dane zgłaszającego oraz powód nominacji do dnia 2 stycznia 2012 r.
Dodatkowo redakcja uzupełni listę kandydatów swoimi nazwiskami. Pełna lista kandydatów zostanie opublikowana na łamach Gazety Sycowskie 29 lutego 2012 oraz na witrynie:
www.sycow.naszemiasto.pl wraz z instrukcją do głosowania.

§9.
Zasady głosowania przez zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” poprzez SMS Premium, są następujące:

1. Przez zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” poprzez SMS Premium można głosować wyłącznie na kandydatów, którzy znajdują się na Liście Kandydatów. Każdy kandydat ma przypisany swojej osobie numer. Lista Kandydatów stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.
2. Na numer 72355 należy przesyłać SMS-y o treści OSOSYC...(numer kandydata) np. OSOSYC.08 lub OSOSYC.23. Numer kandydata oznacza numer, pod którym dany kandydat został umieszczony na liście kandydatów. W jednym SMS-ie można wskazać jednego kandydata.
3. Koszt jednego SMS to 2,46 zł z VAT.
4. Śledzenie głosowania za pomocą SMS jest możliwe w internecie na specjalnej stronie: www.sycow.naszemiasto.pl
5. Głosowanie SMS trwa od 20 stycznia 2012 do 26 lutego 2012 do godziny 23.59. SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.
7. Z jednego numeru telefonu można przesłać dowolną ilość SMS-ów.
8. Wysłanie SMS-a zgodnie z zapisem punktu 2 jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów. Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Plebiscycie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
10. Dodatkowo każdy oddany w plebiscycie głos upoważnia głosującego do przeglądania bieżącego e-wydania Gazety Wrocławskiej na portalu prasa24.pl

§8
Zasady głosowania z wykorzystaniem kuponów.

1. Głosować można wyłącznie poprzez wypełnienie i doręczenie do siedziby Organizatora kuponu wydrukowanego w okresie od 4 stycznia 2012 do 22 lutego 2012, w Gazecie Sycowskiej.
2. Na kuponach Czytelnicy mogą wpisywać nazwiska kandydatów, którzy w roku 2011 najmocniej angażowali się w życie regionu, działali na rzecz społeczności lokalnej lub promowali region na forum powiatu, województwa, kraju, na arenie międzynarodowej.
3. Kupony można składać:
a. poprzez dostarczenie do redakcji Gazety Sycowskiej w Sycowie, przy ul. Mickiewicza 6 od dnia 4 stycznia 2012 do 26 lutego do godziny 23.59.
b. za pośrednictwem poczty, przy czym w głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do siedziby redakcji Gazety Sycowskiej w Głogowie Sycowie
4. W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, na których wpisano imię i nazwisko jednego kandydata.
5. Dane osobowe podane na kuponach będą wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia plebiscytu, lub w celach marketingowych, po wyrażeniu zgody Czytelnika na ich przetwarzanie.
6. Liczba punktów uzyskana w głosowaniu z udziałem kuponów będzie doliczana na bieżąco
do głosów przesyłanych w systemie SMS Premium.
7. Jeden głos oddany na kuponie jest równoznaczny jednemu głosowi wysłanemu drogą SMS.

§9

1. Suma głosów z głosowania SMS i za pomocą kuponów wyłoni laureata tj. osobę, która otrzymała największą liczbę głosów.
2. Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Plebiscytu, w skład której wchodzą osoby wytypowane przez Organizatora.

§10

Ogłoszenie wyniku Plebiscytu odbędzie się 29 lutego 2012 na łamach Gazety Sycowskiej oraz na portalu www.sycow.naszemiasto.pl.

§11

Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne.

§12

Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§13

1. Reklamacje dotyczące Plebiscytu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Wrocławska, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź w terminie 7 dni od dnia zakończenia Plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§14

Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław, w redakcji Gazety Sycowskiej przy ul. Mickiewicza 6, 56-500 Syców oraz pod adresem www.sycow.naszemiasto.pl

§15

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

§16
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub innych operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne.

§17

Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora Plebiscytu oraz przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

§18

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.

§19

Prawo interpretacji przepisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu.

Sport przeniósł się do internetu

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3