Praca w Oleśnicy. Tylko nowe oferty. Jakie wynagrodzenie, jakie wymagania? Szukają nauczycieli, stolarzy, handlowców [TOP 14 - LUTY 2021]

kj
Miejsce pracy:56-410 Nowosiedlice 107, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków:Negocjacje handlowe. ścisła współpraca z innymi działami, optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości i terminów, kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (agencje celne, itp.).
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE
Wymiar etatu:1
Zmianowość:jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Liczba godzin pracy w miesiącu:nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto:od 3 500 PLN
System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:zaopatrzeniowiec
Typ propozycji:praca stała
Miejsce pracy:56-410 Nowosiedlice 107, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków:Negocjacje handlowe. ścisła współpraca z innymi działami, optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości i terminów, kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (agencje celne, itp.). Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE Wymiar etatu:1 Zmianowość:jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Liczba godzin pracy w miesiącu:nie dotyczy Wynagrodzenie brutto:od 3 500 PLN System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną Zawód:zaopatrzeniowiec Typ propozycji:praca stała pixabay.com
Ofert pracy w Oleśnicy nie brakuje! Poszukiwani są m.in. pracownicy linii produkcyjnych, nauczyciele, księgowi, kucharze oraz opiekunowie. Jakie wymagania, jakie zarobki? Kliknij w zdjęcie i zobacz najnowsze oferty, które można znaleźć w Powiatowym Urzędzie Pracy.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!