Rollercoaster i grad goli w Królewskiej Woli!

RED
archiwum
Zespół Pogoni U23 udał się do Królewskiej Woli na "domowy" mecz z Postolinem.

Mecz rozpoczął się dla Sycowian od kubła zimnej wody, ale na wysokości zadania w pierwszej połowie stanął Damian Mierzwa, który w 16 minut ustrzelił hattricka. Druga połowa to wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszli młodzieżowcy z Sycowa. Najpierw Gracjan Caban zdobył bramkę na 4:3, a w 90. minucie meczu Adrian Mazurek ustalił wynik spotkania na 5:4 strzałem z rzutu wolnego.

Udało nam się wrócić z 0:2, kolejny raz pokazaliśmy, że dysponujemy umiejętnościami, ale odpowiednie nastawienie w głowach przychodzi nam na boisku z opóźnieniem. Zespół pokazał, że ma charakter, mamy serię trzech meczów bez porażki i widać, że z meczu na mecz idziemy w dobrym kierunku. Chciałbym wyróżnić Damiana Mierzwę, który zaprezentował skuteczność i dał drużynie wiarę w zwycięstwo swoimi bramkami. W drugiej połowie świetną zmianę dał Adrian Mazurek, który ożywił środek pola i zdobył bramkę. Tak samo ważnymi postaciami byli Szymon Balcer i Kamil Miś, którzy nie wpisali się na listę strzelców, ale pomogli uspokoić grę i wzięli jej ciężar na siebie - komentuje trener Kacper Michałczyk.