Rosiek Syców znów w pokonanym polu

Adam Besz
Kolejny wyjazd nie udał się podopiecznym Mariusza Dutkiewicza, którzy przegrali 1:3 z trzecim w tabeli WKS-em Sobieski ARENA Żagań.

Premierową partię wygrali sycowianie po grze na przewagi(27:25). Drugi set również był wyrównany, ale tylko do końcowej fazy, bo później gospodarze odskoczyli i wygrali do 21.

Trzecia część do zdecydowana przewaga siatkarzy z Żagania i triumf 25:16. Czwarty i ostatni set po wyrównanym boju również padł łupem gospodarzy 25:23.

W kolejnym spotkaniu sycowianie zagrają z przedostatnim w tabeli MKS-em Ikarem Legnica.

Rosiek: Muszyński, Mucha, Bogucki, Krawczyński, Rzadkowski, Dąbrowski, Siwiec, Michalczyk, Gębarzewski, Demcio, Gawłowski, Makówka, Kadłubek, Kowalczyk, Serek.