(© fot. Zbigniew Kisiel)

Kolejny szachowy turniej mają za sobą zawodnicy UKS-u Szach-Mat Syców. Tym razem rywalizowali w Gierałcicach. Jak im poszło w rozgrywkach?

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Gierałcicach pod Wołczynem został rozegrany Turniej Szachowy o Puchar Sołtysa. Sędzią głównym był Krzysztof Kachel, który prowadził zawody komputerowo w systemie szwajcarskim 7 rund przy tempie gry 15 minut dla zawodnika. Wśród czterdziestu szachistów, którzy brali udział w sobotniej rywalizacji swoją reprezentacją miał Syców, która liczyła 5 graczy.

Zwycięzcą rozgrywek został Eugeniusz Śwtiaj (5,5 pkt.), który przyjechał z Kluczborka. Najlepszym sycowskim zawodnikiem okazał się Andrzej Woźniak, który został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu (3,5 pkt.).
Trzynastą pozycję wywalczył Kazimierz Chmura (3,5 pkt.). Tuż za nim w klasyfikacji znalazł się Zbigniew Kisiel(3,5 pkt.). Miejsce numer szesnaście przypadło Adamowi Wieczorkowi (2,5 pkt.). Jedną pozycję niżej zajął Krzysztof Kempa z takim samym wynikiem, jak Wieczorek.

- Organizatorzy zadbali o napoje, ciastka i słodkie bułki, a najlepszym zawodnikom okazałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Sołtys Sołectwa Szczepan Mały. Prawie wszyscy szachiści otrzymali słoiczki z miodem i czekolady - podsumowuje wyjazd szachistów z Sycowa do Gierałcic Zbigniew Kisiel.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!