Wielosekcyjny Klub Sportowy MOSiR Syców ogłasza konkurs na opracowanie projektu znaku graficznego (logotypu), który mógłby być znakiem rozpoznawczym naszego klubu.

WKS MOSiR Syców prowadzi sekcje: tenisa stołowego, badmintona i łucznictwa tradycyjnego. Rozpoczyna też działania w celu utworzenia sekcji biegów na orientację sportową. Mogą powstać też inne sekcje, jeśli pojawią się pasjonaci, którzy będą chcieli je poprowadzić. Jego celem jest popularyzowanie współzawodnictwa sportowego i aktywności fizycznej, także w formach rekreacyjnych. Jest współorganizatorem wielu imprez i współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, promując go swoją nazwą.

Konkurs ma charakter otwarty: mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, ale także uczniowie, studenci – po prostu wszyscy. Termin nadsyłania prasycc: 20 grudnia 2019 r. Ogłoszenie wyników: 29 grudnia 2019 r.

Nagroda dla autora zwycięskiej pracy: karnet na siłownię i fitness + 200 zł (dla osób poniżej 18 lat zamiast gotówki - nagroda rzeczowa). Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody lub do przyznania tylko części nagrody np. tylko karnetu, w sytuacji kiedy prace nie będą nadawały się do wykorzystania.

Nagrodzone prace staną się własnością WKS MOSiR Syców.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: