18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Syców: Sportowcy u Małego Księcia

Dawid Samulski
Nietypowi goście odwiedzili Przedszkole nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie. Byli to sportowcy: maratończyk Józef Gręda oraz Zenon Sonnek, który, oprócz tego, że biega, uprawia także jazdę na rolkach, na nartach i kolarstwo górskie.

Celem spotkania było promowanie zdrowego aktywnego stylu życia, w szczególności poprzez uprawianie sportu. Spotkanie odbyło się w ramach udziału placówki w akcji MENiS „Ruch w przedszkolu. Ćwiczyć każdy może". 
Goście w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli przedszkolakom o sportach, jakie uprawiają, o swych początkach i osiągnięciach, a także trudnościach, jakie napotykali. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się wyposażenie i sprzęt sportowy, jaki ze sobą przynieśli: części stroju biegacza, kolarza, rolkarza i narciarza, rolki czy narty, a w szczególności medale i zdjęcia z imprez sportowych. Nie zabrakło wspólnych ćwiczeń rozgrzewających, jakie goście stosują na co dzień. Każdy przedszkolak zadeklarował chęć zostania znanym sportowcem, aktywnie biorąc udział w rozgrzewce poprowadzonej przez niecodziennych gości.

Kogo powoła nowy selekcjoner?

Wideo

Dodaj ogłoszenie