Syców: Zaproszenie na letni obóz językowo-taneczno-teatralny nad Bałtykiem

Mirosława Bieleń
Nauczyciele Gimnazjum w Sycowie serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 7 roku życia, na obóz nad Bałtykiem od 28 czerwca do 8 lipca br.

W czasie obozu, oprócz wypoczynku nad morzem i na krytym basenie, organizowane będą warsztaty językowe w formie gier, zabaw, konwersacji, warsztaty taneczne prowadzone przez instruktora tańca oraz warsztaty teatralne.
Dzieci wezmą również udział w wycieczce do Trójmiasta. Planowane są także dyskoteki, ogniska i wiele innych atrakcji. – Zapewniamy dużo dobrej zabawy, fachową opiekę wychowawców, pielęgniarki oraz ratownika morskiego – zachęcają organizatorzy. – Miejsce obozu to ośrodek z basenem krytym, boiskami, stołem bilardowym, wszystkie pokoje z łazienkami - w Ostrowie koło Karwi.
Koszt obozu wynosi 1200 zł plus 50 zł zwrotnej kaucji w dniu zakończenia obozu, w przypadku braku zniszczeń w pokojach. Cena zawiera wszelkie koszty obozu: pełne wyżywienie, transport klimatyzowanym autokarem z Sycowa i z powrotem, koszt wycieczki do Trójmiasta, opiekę pielęgniarki, ratownika morskiego, zajęcia z profesjonalnym instruktorem tańca, kąpiele w basenie krytym i inne niespodzianki. Zapisy już trwają i będą prowadzone do wyczerpania miejsc. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się w sekretariacie Gimnazjum im. Jana Pawła II, tel. 62/ 785-51-56 lub u pani Bożeny Miller - tel. 508-118-023.

Robert Lewandowski inwestuje w branżę rolną

Wideo

Dodaj ogłoszenie