(© fot. Zbigniew Kisiel)

Przed tygodniem w sali Kościoła NSPJ w Kluczborku został rozegrany XX Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej Szachowy.

Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe i grali systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z czasem 15 minut dla zawodnika. Organizatorami tej imprezy byli Caritas przy parafii NSPJ w Kluczborku, Diecezja Caritas w Opolu oraz Szkoła Sekcja Szachowa przy PSPnr 2 w Kluczborku.

Bardzo dobrze w turnieju wypadli szachiści z Sycowa. W grupie chłopców klas V-VIII Mateusz Piras zajął trzecie miejsce, zdobywając pamiątkowy puchar, dyplom i nagrodę rzeczową.

Z kolei jego brat Jakub w bardzo silnej grupie juniorów starszych (szkoły ponadpodstawowe) został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu.

- Organizatorzy przygotowali bezpłatny bufet z napojami, kanapkami i słodyczami. Wszystkie dzieci otrzymały upominki od Świętego Mikołaja - relacjonuje prezes UKS Szach-Mat Syców Zbigniew Kisiel.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!