Burmistrz Jan Dżugaj (z prawej) odbiera gratulacje od Stanisława Adamskiego Burmistrz Jan Dżugaj (z prawej) odbiera gratulacje od Stanisława Adamskiego

Burmistrz Jan Dżugaj (z prawej) odbiera gratulacje od Stanisława Adamskiego (© Dawid Samulski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jan Dżugaj, nowo wybrany burmistrz gminy Twardogóra, złożył ślubowanie na sesji miejscowego samorządu, która odbyła się w ubiegły piątek

– Dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta i gminy Twardogóra. Tak mi dopomóż Bóg – ślubował. Gratulując mu, przewodniczący rady miejskiej Stanisław Adamski zaapelował: – Proszę dalej tak kierować gminą, jak w latach poprzednich.
W swym wystąpieniu Jan Dżugaj przedstawił najważniejsze plany i cele na następną kadencję, które głównie stanowić będą kontynuację rozpoczętych przez niego zadań.

– Będziemy pozyskiwać kolejne środku unijne, bo wiemy, jak to robić, a poza tym nie brak nam determinacji i odwagi. Powinniśmy realizować kolejne marzenia, ponieważ tu są nasze korzenie, tu się wychowaliśmy, tu żyją nasze dzieci. Nie ma zwycięzców i zwyciężonych, gdyż Twardogóra to jest nasz wspólny dom – oświadczył Jan Dżugaj.

Wiadomości