18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Twardogóra: Piknik z królową sportu

Dawid Samulski
Pierwszy piknik lekkoatletyczno-strzelecki zorganizowały 18 maja kluby Echo i Feniks wespół z GOSiR-em. Dzieci rywalizowały w wieloboju lekkoatletycznym oraz w strzelectwie.

Po konkursie strzelania z broni pneumatycznej musiały uczestniczyć w dwóch konkurencjach lekkoatletycznych do wyboru (bieg na 60 m, 200 m, 600 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą). Do rywalizacji włączyli się także rodzice. Największą popularnością cieszył się konkurs strzelecki i pchnięcie kulą.
W pikniku uczestniczyło 50 zawodników wraz z rodzicami. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na kiełbaskę z grilla. W trakcie pikniku odbył się pokaz skoku o tyczce, w którym uczestniczyli zawodnicy Echa: Szymon Olszański, Adam Olszański i Błażej Sobczak. Po jego zakończeniu odbył się pokaz rzutów. Oszczepem rzucał Bartosz Ławniczak, młotem Karolina Ogrotnik, Martyna Kozieł i Blanka Krzywańska, natomiast w dysku można było zobaczyć wymienione młociarki i Dominikę Woźniak.

Imprezę sponsorowali: Gmina Twardogóra, Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Ryszard Jankowski, Przedsiębiorstwo Budowlane „Ładne Wnętrza”, Roman Sobczak.

Tajemnica Marchewki

Wideo

Dodaj ogłoszenie