(© fot. Pogoń Syców)

Grupa orlików Pogoni Syców z rocznika 2009 wzięła udział w turnieju piłkarskim MANE CUP we Wrocławiu,

W turnieju udział wzięło 12 zespołów, które przez blisko 6 godzin rywalizowało w dwuetapowych rozgrywkach. Pierwszy z nich to zmagania w dwóch grupach A i B, po czy zespoły rozegrały małe finały w grupach: złotej, srebrnej i brązowej.

Młodzi sycowianie świetnie spisali się w eliminacjach i finałach, meldując się w złotej grupie, w której przyszło im się mierzyć z takimi drużynami, jak Parasol 1 Wrocław, Respect Wrocław i AKSStrzegom. Spotkania finałowe były bardzo zacięte i wyrównane, a sycowska Pogoń spisała się w nich bardzo dobrze, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w całym turnieju.

Indywidualne wyróżnienie zdobył Dawid Bochyński. Warto dodać, że Dawidowi niewiele zabrakło do zdobycia tytułu króla strzelców turnieju.

- Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego wyniku, choć w mojej ocenie nasz zespół stać jeszcze na więcej. Było dużo bardzo dobrych momentów, ale też złych, błędów indywidualnych, do których na tym poziomie już nie powinniśmy popełniać. Dobry materiał do dalszej pracy na treningach. Indywidualnie oprócz Dawida Bochyńskiego, którego wyróżnili inni trenerzy, wyróżniłbym Mateusza Całujka, który rozegrał równie dobry turniej, co Dawid - podsumowuje występ swojego zespołu trener Grzegorz Rosiek.

Pogoń Syców jest częstym gościem na tego typu turniejach, w których rywalizuje z bardzo silnymi i wymagającymi drużynami.

Pogoń: Wojtek Poślod, Mateusz Całujek, Dawid Bochyński, Mateusz Kozan, Szymon Kalita, Miłosz Kaczmarek, Kacper Gnitecki i Franek Ługowski.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!