Z utrudnieniami w ruchu drogowym mogą spotkać się mieszkańcy Twardogóry. Do 17 grudnia potrwają prace remontowe drogi powiatowej nr 1480D na odcinku Twardogóra - Grabowno Wielkie.

-Informujemy, że w związku z realizacją inwestycji pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1480D na odcinku Twardogóra - Grabowno Wielkie - etap 2" wdrożona została tymczasowa organizacja ruchu. Objazd wytyczony został drogą powiatową nr 1480D - Twardogóra, ul. Wrocławska - drogą powiatową nr 1451D - ul. Trzebnicka - ul. Leśne Domy - drogą gminną - kolonia Grabowno Wielkie - Grabowno Wielkie. Utrudnienia wystąpią w dniach 10-17 grudnia 2019 roku. Z uwagi na powyższe prosimy kierowców o ostrożność i wyrozumiałość - czytamy w komunikacie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!