reklama

Wyniki wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Oleśnickiego

ipZaktualizowano 
Publikujemy wyniki wszystkich kandydatów do powiatowego samorządu:

Okręg nr 1 miasto Oleśnica

SLD Lewica Razem
1. Michał Karaś 794
2. Jadwiga Swoboda 178
3. Tomasz Gazda 624. Adam Kowalczyk 61
5. Bożena Ławska 40
6. Damian Niefej 20
7. Klaudia Łacna 51
8. Patryk Kopeć 26
9. Patrycja Piec 34
10. Wiesław Migdał 61

Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
1. Adam Horbacz 1410
2. Maria Susidko 1243

3. Waldemar Mieszała 328
4. Jarosław Musiałek 256
5. Maria Kaczmarek-Łysek 133
6. Małgorzata Borowik 188
7. Bartosz Kraska 47
8. Beata Surdej 254
9. Monika Drobyszewska 37
10. Wojciech Salik 395

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna
1. Wioletta Efinowicz 1574
2. Sebastian Lelas 324
3. Tomasz Kołaciński 669
4. Alicja Najmrodzka 266
5. Tomasz Jaszczyszak 114
6. Ewa Kubik 369
7. Tomasz Idziorek 198
8. Zbigniew Smołuch 71
9. Halina Pawłowska 99
10. Andrzej Orłowski 169

Prawo i Sprawidliwość
1. Zdzisława Jakimiec 1008
2.Kazimierz Gębuś 602
3.Piotr Karasek 1255

4. Halina Dzięgło 274
5. Adam Jednoróg 465
6. Piotr Śliwka 199
7. Urszula Garncarek 112
8. Jerzy Kulak 120
9. Urszula Kołodziej 228
10. Witold Michta 235

Forum Rozwoju
1. Artur Konieczny 272
2. Jerzy Urban 74
3. Marcin Staszak 30
4. Lilla Gabińska 49
5. Przemysław Plaskota 53
6. Mariusz Paris 29
7. Elżbieta Sperzyńska 41
8. Magdalena Słowińska 31
9. Renata Bugiel 32
10. Agnieszka Pawłowska 121

Okręg nr 2 gmina Oleśnica

SLD Lewica Razem
1. Alfred Nosal 119
2. Anna Niefej 33
3. Malwina Janik 44
4. Jerzy Bestry 23

Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
1. Dariusz Rzepka 524
2. Marcin Ilski 128
3. Monika Małobęcka 197
4. Agnieszka Szachidewicz 41
5. Wioleta Cołta 44

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna
1. Jarosław Polański 1130
2. Danuta Żyszkiewicz 147
3. Ewa Bugaj 114
4. Stefania Krzemińska 108
5. Andrzej Prus 101

Prawo i Sprawiedliwość
1. Anna Kępa 863
2. Wiesław Podczaszyński 229
3. Justyna Matyszkiewicz 214
4. Jacek Zawiślak 163
5. Dawid Olejarczyk 80

PSL
1. Dominik Kulczak 252
2. Anna Szewczyk 59
3. Wojciech Giemza 78

Forum Rozwoju
1. Marek Nikody 99
2. Beata Raczkowska 99
3. Andrzej Biegański 85

Okręg nr 3 Dobroszyce, Twardogóra

SLD Lewica Razem
1. Katarzyna Szczepaniak 189
2. Henryk Łukasiewicz 43
3. Romuald Szlucko 21
4. Barbara Orłowska 48

Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
1. Kazimierz Płaksej 698
2. Zdzisław Kuc 222
3. Aleksandra Szczepanik 118
4. Ewa Włusek 141
5. Aleksandra Dwornikowska 94
6. Leszek Kierkicz 154

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna
1. Jan Dżugaj 2227

2. Edward Podczaszyński 338
3. Elżbieta Gorzelańczyk 69
4. Renata Wewiór 141
5. Leszek Żerebecki 92
6. Marta Obiegło 109

Prawo i Sprawiedliwość
1. Alojzy Kulig 1194
2.Leszek Waluk 377
3. Halina Grzybek 306
4. Urszula Maleszka 225
5. Anna Piotrowska- Kiełb 56
6. Krzysztof Obiegło 148

PSL
1. Krzysztof Kaszczyszyn 106
2. Grażyna Muzyka-Wychowaniec 74
3. Ewa Gajewska 80

Forum Rozwoju
1. Maria Konarzewska 90
2. Mirosław Noga 125
3. Alicja Grabczyńska 45
4. Agnieszka Gnap 79
5. Jakub Sania 97

Okręg nr 4 Międzybórz, Syców
SLD Lewica Razem
1. Paweł Kosiński 210
2. Waldemar Podyma 56
3. Wiesław Kapica 380
4. Anna Kupczyk 14
5. Agnieszka Foryś 22
6. Dorota Mech 10
7. Piotr Rosiek 91

Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
1. Sławomir Kapica 1329
2. Marek Rubik 413

3. Marek Wojtczak 205
4. Katarzyna Piórkowska 151
5. Maria Dudziak 38

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna
1. Marcin Gręda 728
2. Andrzej Filipiak 313
3. Jerzy Ceglecki 322
4. Beata Jagodzińska 318
5. Tomasz Chowański 195
6. Marta Sonnek 133
7. Beata Kawa-Duś 163

Prawo i Sprawiedliwość
1. Renata Wojciechowska 897
2. Marek Kosmala 513
3. Grzegorz Biernat 303
4. Sabina Błaszczyk 74
5. Damian Olszewski 62
6. Anna Stępień-Kuropka 98
7. Cezary Kempa 156

PSL
1. Paweł Walczak 273
2. Małgorzata Sadowska 105
3. Zbigniew Weszka 113
4. Karol Pieprz 142
5. Monika Bugała 128
6. Agnieszka Marków 88
7. Roman Świętosławski 44

Forum Rozwoju
1. Andrzej Kowalczyk 312
2. Marek Gajda 41
3. Magdalena Dzięcielska 27
4. Wioletta Górna 16
5. Michał Kiecka 80

Okręg nr 5 Bierutów, Dziadowa Kłoda

SLD Lewica Razem
1. Janusz Łach 304
2. Andrzej Kryłat 106
3. Katarzyna Kneter 68

Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
1. Adam Adamski 275
2. Grzegorz Otfinowski 125
3. Barbara Matuszewska 42
4. Irena Małecka 229
5. Adam Urdzela 185

Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna
1. Józef Szmaj 503
2. Marta Kubiak 325
3. Barbara Floras 53
4. Bożena Jaworska 77
5. Zygmunt Jurowicz 84

Prawo i Sprawiedliwość
1. Stanisław Stępień 783
2. Zdzisław Bałwas 269
3. Władysław Filipek 56
4. Karolina Lencka 154
5. Patrycja Czerwińska 64

PSL
1. Czesław Teleszko 1225
2. Dominik Marczyło 231
3. Elżbieta Malik-Mielcarska 48

Forum Rozwoju
1. Sławomir Pytel 261
2. Małgorzata Borówka 137
3. Grzegorz Zając 54
4. Magdalena Pustuła 23
5. Zbigniew Konefał 449

FLESZ: Zmiany przepisów: pierwszeństwo pieszych przed przejściem

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Oleśnickiego - Oleśnica Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3