W imieniu burmistrza Sycowa Dariusza Maniaka oraz Konsula Generalnego RP w Irkucku Krzysztofa Świderka serdecznie zapraszamy na XVII Koncert Charytatywny na Rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie w Sycowie. Szczegóły poniżej.

Na oficjalnym profilu Sycowa czytamy: „Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które zjeżdżają się goście z całej Polski i nasi Rodacy zza wschodniej granicy. To wyjątkowe w skali kraju wydarzenie i zainteresowanie, które trwa już od kilkunastu dni pokazuje, że wpisało się ono na dobre w styczniowy kalendarz wydarzeń kulturalnych w regionie i Polsce. Zobaczcie, kto w tym roku będzie miał okazję przed Wami wystąpić oraz spotkać się, by wymienić wspomnieniami oraz porozmawiać w kuluarach o życiu na Wschodzie! Serdecznie zapraszamy już 25.01.2020 roku o godzinie 16.00 do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie wszystkich mieszkańców, gości i tych, którzy jeszcze z nami nigdy nie przeżyli tego wydarzenia!".

Szczegóły na plakacie.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!