W skład komisji konkursowej weszli: ks. prałat Piotr Grzanka – proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy, Ryszard Kucab – kierownik Galerii Sztuki MOK w Dębicy, Magdalena Daniek z Galerii Sztuki MOK, oraz Anna Wilczyńska – dyrektor Wydziału Edukacji i Agnieszka Mądro z Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.
Podczas uroczystego wręczenia nagród i dyplomów, z rąk starosty Piotra Chęćka oraz wicestarosty Adama Pieniążka, gratulacje odebrali zasłużeni zwycięzcy.
Dodatkowym uroczystym akcentem wydarzenia był występ Zuzanny Stanoch, uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, która zachwyciła publiczność wykonaniem pastorałki "Od serca do ucha".
Komisja konkursowa postanowiła przyznać:
w kategorii – szkopka rodzinna:
- I miejsce – Gabriel, Kamil i Ewa Dejko (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy)
- I miejsce – Wiktoria i Cezary Sibilewscy (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy)
- I miejsce – Anna Grębska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy)
- II miejsce – Kinga Buczak (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębicy)
- II miejsce – Julia Miełdun (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy)
- II miejsce – Dominika Podsiad (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy)
- II miejsce – Kornelia Wojciechowska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy)
- II miejsce – Antonina Mazur (Szkoła Podstawowa w Pustyni)
- II miejsce – Patryk Ferenc z rodzicami (Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej)
- II miejsce – Hanna i Stanisław Szmigiel (Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach)
- III miejsce – Maja Biduś (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi
- w Dębicy)
- III miejsce – Julian Wiktor (Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy)
- III miejsce – Oliwer Schwanitz (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębicy)
- III miejsce – Antonina Młodnicka (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy)
- III miejsce – Wojciech Małozięć (Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych)
- III miejsce – Karol i Tymoteusz Koziołowie (Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Górnych)
- III miejsce – Julia Jarosz (Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych)
- Wyróżnienie – Jagoda Gładysz (Szkoła Podstawowa nr 6 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Szymon i Maciej Lampartowie (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11
- z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy)
- Wyróżnienie – Eryk Ciszek (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Gabriela Leska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Nina Pawłowska i Julia Chrobak (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Kacper Bożek (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Julia Różańska (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Daniel Nicoś (Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębicy)
- Wyróżnienie – Amelia i Marta Soleckie (Szkoła Podstawowa nr 8 w Dębicy)
- Wyróżnienie – Oliwier Ciaciek z mamą (Szkoła Podstawowa w Pustyni)
- Wyróżnienie – Iga i Jagoda Kopacz z mamą Małgorzatą (Szkoła Podstawowa w Pustyni)
- Wyróżnienie – Martyna Mroczek, Lena Nowak, Stefan Małyszkin (Placówka Wsparcia
- Dziennego „Zgrana Paka” w Dębicy)
w kategorii – osoby niepełnosprawne:
- Nagroda – Julia Grecka, Patryk Kowal, Angelika Ujazda, Mateusz Wąs (Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy)
- Nagroda – Artur Romański (Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy)
- Nagroda – Wojciech Baran (Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy)
- Nagroda – Wojciech Białas (Środowiskowy Dom Samopomocy w Parkoszu)
- Nagroda – Leszek Łukasik (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Brzostku)
- Nagroda – Bernard Nowicki (Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzostku
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona znów zostali rodzicami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?