Kolejny grad goli w wykonaniu Pogoni Syców!

WD
W niedzielnym meczu Pogoń Syców rozbiła KS Semafor Brochów 7:2!

Gorzej tego spotkania nie mogliśmy rozpocząć. W 2. minucie Igor Czuliński sfaulował swojego przeciwnika i sędzia wskazał na „wapno”. Zawodnik gospodarzy pewnie egzekwował rzut karny i przegrywaliśmy 1:0. Na szczęście 2. minuty później przyszło szybkie wyrównanie. Autorem bramki na 1:1 był Bartosz Jordan, który wykorzystał dogranie ze skrzydła Szymona Balcera. W 7. minucie kontuzjowanego Czulińskiego zastąpił Dryka. Do 25. minuty pierwszej połowy zobaczyliśmy jeszcze trzy gole. Na 2:1 bramkę dla Pogoni po przechwycie w środku pola dla zdobył Radosław Gałka. Na 2:2 po strzale życia gospodarze doprowadzili do remisu. Kilka minut później kolejny gol dla Sycowian stał się faktem, a jego autorem był Szymon Balcer. Pod koniec 1. połowy Bartosz Jordan mógł podwyższyć wynik spotkania po podaniu Wojciecha Dryki, a chwilę później to Jordan dogrywał do Balcera, jednak nie udało się zmienić rezultatu przed przerwą spotkania. I jeśli po pierwszej połowie, w której to sami dla siebie byliśmy przeciwnikami i można było wyróżnić pojedyncze akcje, tak w drugiej połowie karty na boisku rozdawała drużyna z Sycowa. Warto przy tym docenić duet stoperów, tworzony przez kuzynów - Szymona i Piotra Górnych, którzy praktycznie kontrolowali ataki gospodarzy, a wspierali ich świetnie dysponowani na bocznej obronie Wojciech Traler i Maciej Dembny. Kolejne minuty przynosiły bramki tylko dla Sycowian, którzy trafiali do siatki gospodarzy po nieszablonowych akcjach. W tym wszystkim warto docenić dogranie Sebastiana Janickiego, po którym z bramki mógł się cieszyć Bartosz Jordan. Popularny Jordan podobnie jak Gała mogli się cieszyć z ustrzelonego dubletu na swoim koncie. Po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Mateusz Dembny oraz Witold Poręba, który ustalił wynik spotkania na 7:2!

27. kolejka KEEZA Klasa A gr. Wrocław III
KS Brochów (Wrocław) - Pogoń Syców 2:7 (2:3) Bramki: 2. Komil Mokrzycki (rzut karny), 19. Maciej Stefaniak; 4., 77. Bartosz Jordan, 18., 83. Radosław Gałka, 23. Szymon Balcer, 70. Mateusz Dembny, 89. Witold Poręba.
KS Brochów (Wrocław): Molak - Ziółkowski (68. Prokopowicz), Lachowicz, Hadydoń, Soczyński (55. Nowakowski), Głuszczyk (46. Żyłka), Garazdowski (46. Jendrasik), Stefaniak (55. Brocki), Mokrzycki, Kuzio, Delcio Helioth Bento Lopes,
Pogoń Syców: Janicki - Dembny M. (83. Białek), Górny Sz., Czuliński (7. Dryka), Traler, Górny P., Gałka, Dembny Mat., Poręba, Balcer Sz. (70. Trzciński), Jordan (80. Stanek).

Pozostałe mecze: Widawa Bierutów - Polonia Wrocław 6:3, Burza Bystrzyca - Iskra Pasikurowice 3:0, Piast Nadolice - Borowianka Borowa 0:6, KS Łozina - Czarni Chrząstawa 4:0, Widawa Kiełczów - Długołęka 2000 3:5, Polonia Miłoszyce - WKS Wilczyce 0:0, Dąb Dobroszyce - KS Dobroszów 4:0.

16. Piast Nadolice 27 20 34-91

Następna kolejka (12.06): Polonia Wrocław - Dąb Dobroszyce, KS Dobroszów - Polonia Miłoszyce, WKS Wilczyce - Widawa Kiełczów, Długołęka - KS Łozina, Czarni Chrząstawa - Piast Nadolice, Pogoń Syców - Widawa Bierutów, Borowianka Borowa - Burza Bystrzyca, Iskra Pasikurowice - KS Brochów (Wrocław).

23. kolejka KEEZA Klasa B gr. Wrocław III
Pogoń Syców U23 - Polonia Grabowno Wielkie 1:2 (1:0) Bramki: 7. Patryk Ślusarek; 73. Krystian Zdyb, 88. Damian Kaczorowski.
Pogoń Syców U23: Mieszała - Tomczyk, Lulkowski (20. Szpurgis, 46. Jarczak), Sawicki, Genczelweski, Bednarek, Szczot, Mazurek, Mierzwa (77. Caban), Luźniak (81. Michałczyk), Ślusarek (63. Garbiec).
Polonia Grabowno Wielkie: Wójciak - Pluta, Bogusławski, Karga, Cegiełka, Matela (30. Skafarek), Zieliński, Kaczorowski, Pieczarka (60. Pluta), Zdyb, Zalewski

Pozostałe mecze: AP Oleśnica - Widawa Stradomia 2:1, Piast Dobrzeń - Grom Szczodrów 3:6, KS Postolin - KS Gręboszyce 1:5, Olimpia Bukowinka - KS Dziadowa Kłoda 4:0, Pogoń Cieszków - KS Łazy Wielkie 0:5, Perła Węgrów (pauza).

1. Perła Węgrów 21 56 111-23
2. Grom Szczodrów 22 51 90-40
3. Olimpia Bukowinka 21 47 55-22
4. KS Gręboszyce 22 43 53-26
5. AP Oleśnica 21 42 62-39
6. Polonia Grabowno Wielkie 22 35 61-45
7. Pogoń Cieszków 21 26 33-43
8. KS Łazy Wielkie 21 24 44-56